Menu

Komunikaty

Szkolenie przewodników psów ratowniczych-rozdział miejsc

Lista jednostek zakwalifikowanych na Szkolenie Przewodników Psów Ratowniczych w dniach 31.08-04.09.2020 r.

 

Jednostka Ilość osób
KM PSP m.st. Warszawy 3
KM PSP Łódź 2
KM PSP Jastrzębie-Zdrój 1
SA PSP w Poznaniu 1
OSP Jastrzębie-Zdrój 2
OSP Gdańsk 3
OSP Nowe Złotno 2

Informujemy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia oraz kartę wstępnej kwalifikacji należy wysłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr 12 681 98 69  do dnia 26 sierpnia.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia, oryginału karty skierowania oraz zaświadczenia o przynależności do KSRG (dotyczy członków OSP)

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 31.08.2020 r. o godz. 8:30 w WSSGR w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 188h. Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej tj. 30.080.2020 r. ( po wcześniejszym zgłoszeniu)

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela Joana Pulit pod numerem telefonu (12) 681 98 66.

Czytaj dalej...

Lista zakwalifikowanych na szkolenie z zakresu topografii oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS) w terminie 03-06.12.2019 r.

LISTA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH NA

SZKOLENIE Z ZAKRESU TOPOGRAFII

ORAZ SYSTEMU GLOBALNEJ LOKALIZACJI SATELITARNEJ (GPS)

w terminie 03 – 06.12.2019 r.

Lp. Jednostka organizacyjna PSP Ilość osób
1. KM PSP Rzeszów 2
2. KM PSP Nowy Sącz 9
3. KM PSP Leszno 1
4. KM PSP Zamość 1
5. KM PSP Łódź 2
6. KM PSP Szczecin 3
7. SA PSP Poznań 2
8. KP PSP Lwówek Śląski 1
9. KP PSP Jarosław 2
10. OSP Proboszczowice 1

Przypominamy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 listopada.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia. Osoby z OSP KSRG zobowiązane są o dostarczenie wraz z kartą zgłoszenia zaświadczenia, że są członkami OSP będącej w KSRG, biorącymi bezpośredni udział w działaniach ratowniczych, podpisane przez właściwego terenowo Komendanta Miejskiego/Powiatowego PSP.

W przypadku większej ilości osób z jednostki organizacyjnej powinny się one znaleźć na jednej – wspólnej karcie zgłoszenia.

Funkcjonariusze PSP i OSP (KSRG) ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 240,00 zł od osoby. Koszt udziału jednej osoby   z pozostałych OSP wynosi 600,00 zł.

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 03.12.2019 r. o godz. 8:30 w WSSGR w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 188h.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela bryg. Tomasz Traciłowski pod numerem telefonu (12) 681 98 52.

Osoby zakwalifikowane do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o przywiezienie odzieży umożliwiającej udział w praktycznych zajęciach terenowych oraz (w miarę możliwości) odbiorników GPS i kompasów.

Równocześnie dla osób zainteresowanych szczegółowym poznaniem oprogramowania służącego do współpracy z urządzeniami GPS zalecane jest przywiezienie laptopów.

Czytaj dalej...

Lista zakwalifikowanych jednostek na Szkolenie Przewodników Psów Ratowniczych w terminie 21-25.10.2019 r.

Lista jednostek zakwalifikowanych na Szkolenie Przewodników Psów Ratowniczych w dniach 21-25.10.2019 r.

LP.

Jednostka Ilość osób
1 KM PSP m.st. Warszawy 2
KP PSP Trzebnica 1
KM PSP Wałbrzych 2
OSP GRS Poznań 3
GPR OSP Goszcza 2
OSP Kęty 1
OSP GRS Nowy Sącz 1
OSP Justynów 1
OSP GRS Łódź-Jędrzejów 2
10  Miasto Zielona Góra 1
11  OSP Okradzionów 1
12  OSP Solarnia 1
13  OSP Jasień 1
14  OSP Gdańsk 2
15  OSP Mieroszów 1
16  OSP Proboszczowice 1

Prosimy o kontakt w celu uzyskania informacji, które osoby z danej jednostki są zakwalifikowane( dotyczy jednostek, które zgłaszały kilka osób).

Przypominamy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia oraz zaświadczenie o przynależności do KSRG należy wysłać e-mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr 12 681 98 69  do dnia 15 października. 

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia, oryginału karty skierowania oraz zaświadczenia o przynależności do KSRG (dotyczy członków OSP)

Brak dostarczenia wymaganych dokumentów wiąże się z rezygnacją z udziału w szkoleniu. Dokumenty dostępne w załączniku. 

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 21.10.2019 r. o godz. 8:30 w WSSGR w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 188h. Istnieje możliwość przyjazdu dzień wcześniej tj. 20.10.2019 r. (po wcześniejszym zgłoszeniu)

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela Joana Pulit pod numerem telefonu (12) 681 98 66.

Czytaj dalej...

Lista zakwalifikowanych na szkolenie z zakresu topografii oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS) w terminie 23-26.04.2019 r.

LISTA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH NA

SZKOLENIE Z ZAKRESU TOPOGRAFII

ORAZ SYSTEMU GLOBALNEJ LOKALIZACJI SATELITARNEJ (GPS)

w terminie 23 – 26.04 2019 r.

Lp. Jednostka organizacyjna PSP Ilość osób
1. KW PSP Toruń 1
2. KP PSP Tarnowskie Góry 4
3. KM PSP Leszno 1
4. KM PSP Nowy Sącz 8
5. KP PSP Kościan 2
6. KM PSP Rzeszów 2
7. KM PSP Legnica 2
8. KM PSP Krosno 2
9. OSP Pustynia 1
10. OSP Siechnice 1
11. OSP Jarogniewice 3

Przypominamy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 kwietnia

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia.

W przypadku większej ilości osób z jednostki organizacyjnej powinny się one znaleźć na jednej – wspólnej karcie zgłoszenia.

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 240,00 zł od osoby.

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 23.04.2019 r. o godz. 11:00 w WSSGR w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 188h.

Przypominamy, że nie ma możliwości przyjazdu dzień wcześniej.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela st. bryg. Sławomir Wojta pod numerem telefonu (12) 681 98 56.

Osoby zakwalifikowane do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o przywiezienie (w miarę możliwości) odbiorników GPS oraz kompasów.

Równocześnie dla osób zainteresowanych szczegółowym poznaniem oprogramowania służącego do współpracy z urządzeniami GPS zalecane jest przywiezienie laptopów.

Czytaj dalej...

Listy zakwalifikowanych na szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych w terminie 15-17.04.2019 r.

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że na terenie Wydziału Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu organizowane jest w dniach 15 – 17 kwietnia 2019 roku Szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych.

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów na młodszych instruktorów/instruktorów ratownictwa medycznego w KSRG do realizacji zadań z zakresu ratownictwa medycznego w zdarzeniach masowych i mnogich.

Program ww. szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem: http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Zakr_es_specjalistyczny

Na przedmiotowe szkolenie zakwalifikowane zostały osoby z n/w jednostek organizacyjnych PSP, zgodnie z kolejnością zgłoszeń :

- KW PSP Olsztyn                      – 1 osoba

- KM PSP Warszawa                  – 5 osób

- KM PSP Kraków                       – 1 osoba

- KM PSP Poznań                       – 2 osoby

- KM PSP Siedlce                       – 3 osoby

- KP PSP Kościan                     – 1 osoba

- KP PSP Legionów                   - 1 osoba

- KP PSP Sochaczew                 - 1 osoba

- KP PSP Dąbrowa Tarnowska – 1 osoba

- KP PSP Limanowa                 - 2 osoby

Na stronie internetowej http://szkolenia.sapsp.pl w zakładce „Komunikaty” od dnia 26 marca możliwe będzie pobranie karty zgłoszenia na przedmiotowe szkolenie.

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 do dnia 8 kwietnia lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia: oryginału karty zgłoszenia i oryginału karty skierowania.

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych.

W związku z powyższym koszt udziału jednej osoby w szkoleniu specjalistycznym z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych wynosi 165,00 zł od osoby.

Każda osoba przyjeżdżająca na szkolenie powinna stawić się w dniu 15 kwietnia do godz. 13:00 w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu, ul. Węgierska 188h (brak możliwości przyjazdu dzień wcześniej).

Ponadto uczestnicy na szkolenie powinni zabrać ze sobą pełne wyposażenie osobiste strażaka, a także ubranie cywilne, które może ulec zniszczeniu w trakcie ćwiczeń.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowych szkolenia udziela bryg. Mariusz Chomoncik pod numerem telefonu 604 975 913, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Czytaj dalej...

Lista zakwalifikowanych na szkolenie z zakresu topografii oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS) w terminie 04-07.12.2018 r.

LISTA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH NA

SZKOLENIE Z ZAKRESU TOPOGRAFII

ORAZ SYSTEMU GLOBALNEJ LOKALIZACJI SATELITARNEJ (GPS)

w terminie 04 – 07.12 2018 r.

Lp. Jednostka organizacyjna PSP Ilość osób
1. KP PSP Węgrów 1
2. KP PSP Kościan 2
3. KM PSP m. st. Warszawy 2
4. KW PSP Warszawa 1
5. KP PSP Wolsztyn 2
6. KP PSP Złotoryja 1
7. KM PSP Legnica 4

Przypominamy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 18 448 60 86 do dnia 26 listopada.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia.

W przypadku większej ilości osób z jednostki organizacyjnej powinny się one znaleźć na jednej – wspólnej karcie zgłoszenia.

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 255,00 od osoby.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość (po wcześniejszej telefonicznej informacji) przyjazdu uczestników w dniu poprzedzającym szkolenie tj. 03.12.2018 r., za co zostanie naliczona dodatkowa opłata według stawki delegacyjnej w wysokości 45,00 zł od osoby.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela bryg. Tomasz Traciłowski pod numerem telefonu (18) 448 60 81.

Osoby zakwalifikowane do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o przywiezienie (w miarę możliwości) odbiorników GPS oraz kompasów.

Równocześnie dla osób zainteresowanych szczegółowym poznaniem oprogramowania służącego do współpracy z urządzeniami GPS zalecane jest przywiezienie laptopów.

Czytaj dalej...
Subskrybuj to źródło RSS