Menu

Listy zakwalifikowanych na szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych w terminie 15-17.04.2019 r.

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że na terenie Wydziału Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu organizowane jest w dniach 15 – 17 kwietnia 2019 roku Szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych.

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów na młodszych instruktorów/instruktorów ratownictwa medycznego w KSRG do realizacji zadań z zakresu ratownictwa medycznego w zdarzeniach masowych i mnogich.

Program ww. szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem: http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Zakr_es_specjalistyczny

Na przedmiotowe szkolenie zakwalifikowane zostały osoby z n/w jednostek organizacyjnych PSP, zgodnie z kolejnością zgłoszeń :

- KW PSP Olsztyn                      – 1 osoba

- KM PSP Warszawa                  – 5 osób

- KM PSP Kraków                       – 1 osoba

- KM PSP Poznań                       – 2 osoby

- KM PSP Siedlce                       – 3 osoby

- KP PSP Kościan                     – 1 osoba

- KP PSP Legionów                   - 1 osoba

- KP PSP Sochaczew                 - 1 osoba

- KP PSP Dąbrowa Tarnowska – 1 osoba

- KP PSP Limanowa                 - 2 osoby

Na stronie internetowej http://szkolenia.sapsp.pl w zakładce „Komunikaty” od dnia 26 marca możliwe będzie pobranie karty zgłoszenia na przedmiotowe szkolenie.

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 do dnia 8 kwietnia lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia: oryginału karty zgłoszenia i oryginału karty skierowania.

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych.

W związku z powyższym koszt udziału jednej osoby w szkoleniu specjalistycznym z zakresu segregacji w zdarzeniach mnogich i masowych wynosi 165,00 zł od osoby.

Każda osoba przyjeżdżająca na szkolenie powinna stawić się w dniu 15 kwietnia do godz. 13:00 w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu, ul. Węgierska 188h (brak możliwości przyjazdu dzień wcześniej).

Ponadto uczestnicy na szkolenie powinni zabrać ze sobą pełne wyposażenie osobiste strażaka, a także ubranie cywilne, które może ulec zniszczeniu w trakcie ćwiczeń.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowych szkolenia udziela bryg. Mariusz Chomoncik pod numerem telefonu 604 975 913, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powrót na górę