Menu
A+ A A-

Szkolenie przewodników psów ratowniczych

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że na terenie Wydziału Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu planuje zorganizować w dniach 21-25 października 2019 roku Szkolenie przewodników psów ratowniczych.

Celem szkolenia jest przygotowanie uczestników do roli przewodnika psa ratowniczego.

Program ww. szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem: http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Zakr_es_specjalistyczny

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się na ww. szkolenie jest zarejestrowanie się w formie elektronicznej na stronie internetowej http://szkolenia.sapsp.pl

Rejestracja na stronie internetowej będzie możliwa do dnia 7 października.

Lista osób zakwalifikowanych na przedmiotowe szkolenie zostanie opublikowana w zakładce „Komunikaty” do dnia 11 października 2019 roku. Po opublikowaniu ww. listy możliwe będzie pobranie z tej zakładki karty zgłoszenia oraz karty skierowania. Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać e-mailem (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) lub faksem na nr 12 681 98 69 do dnia 15 października 2019 roku.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginałów karty zgłoszenia, karty skierowania oraz członkowie OSP KSRG zaświadczenia o członkostwie w KSRG.

Funkcjonariusze PSP oraz jednostki OSP KSRG biorących udział w działaniach ratowniczych ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość (po wcześniejszej telefonicznej informacji) przyjazdu uczestników w dniu poprzedzających szkolenie tj. 20.10.2019 r. za co zostanie naliczona dodatkowa kwota według stawki delegacyjnej dla PSP i OSP KSRG w wysokości 45,00 zł od osoby, pozostali uczestnicy 55,00zł.

Dla pozostałych zainteresowanych koszt udziału jednej osoby w szkoleniu przewodników psów ratowniczych wynosi 1 000,00 zł.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela Joanna Pulit pod numerem telefonu 12 681 98 66.

Szczegóły dotyczące szkolenia

Termin szkolenia: 21-10-2019 8:00
Koniec szkolenia: 25-10-2019 0:00
Ilość miejsc 50
Zajętych miejsc 49
Wolnych miejsc 1
Rejestracja możliwa do 07-10-2019
Lokalizacja Nowy Sącz
Rejestracja na to szkolenie nie jest już możliwa.