Menu
A+ A A-

Szkolenie z zakresu topografi oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS) w terminie 23-26.04.2019 r.

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że w dniach 23-26 kwietnia 2019 roku w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu organizowane jest Szkolenie z zakresu topografii oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS).

Tematyka szkolenia obejmuje wykorzystanie znajomości topografii, urządzeń GPS oraz oprogramowania w działaniach ratowniczych. Zajęcia odbywają się zarówno w formie teoretycznej, jak i praktycznej (ćwiczenia w terenie).

Program ww. szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem: http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Zakr_es_specjalistyczny

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się na ww. szkolenie jest zarejestrowanie się w formie elektronicznej na stronie internetowej http://szkolenia.sapsp.pl

Rejestracja na stronie internetowej możliwa będzie do dnia 10 kwietnia.

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie (24 osoby) zostanie udostępniona w zakładce „Komunikaty” w dniu 11 kwietnia 2019 roku. Po opublikowaniu ww. listy możliwe będzie pobranie z tej zakładki karty zgłoszenia. Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 lub na adres email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 17 kwietnia.

Ponadto uczestnicy zobowiązani są do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia. W przypadku większej ilości osób z tej samej jednostki organizacyjnej, powinny się one znaleźć na jednej – wspólnej karcie zgłoszenia.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc decyduje kolejność zgłoszeń oraz przynależność organizacyjna (w kolejności: PSP, OSP w KSRG, pozostałe OSP).

Funkcjonariusze PSP oraz strażacy OSP w KSRG (po wypełnieniu stosownego zaświadczenia – do pobrania w zakładce „Komunikaty”) ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych, w wysokości 240,00 od osoby. Koszt dla uczestników z pozostałych OSP wynosi 600,00 zł.

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 23.04.2019 r. o godz. 11:00.

Równocześnie informujemy, że ze względu na termin (tuż po świętach Wielkanocnych) nie ma możliwości przyjazdu i zakwaterowania w dniu poprzedzającym szkolenie.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela bryg. Tomasz Traciłowski pod numerem telefonu 12 681 98 52.

Szczegóły dotyczące szkolenia

Termin szkolenia: 23-04-2019 0:00
Koniec szkolenia: 26-04-2019 0:00
Ilość miejsc 50
Zajętych miejsc 29
Wolnych miejsc 21
Rejestracja możliwa do 10-04-2019
Lokalizacja Nowy Sącz
Rejestracja na to szkolenie nie jest już możliwa.