Menu
A+ A A-

Szkolenie specjalistyczne z zakresu stabilizacji naruszonych konstrukcji w terminie 19-23.11.2018 r.

SZKOLENIE SPECJALISTYCZNE Z ZAKRESU STABILIZACJI

NARUSZONYCH KONSTRUKCJI

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że  Wydział Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu organizuje Szkolenie specjalistyczne z zakresu stabilizacji naruszonych konstrukcji w terminie: 19 – 23 listopada 2018 roku.

Szkolenie ma na celu przygotowanie ratownika do wykonywania zadań z zakresu stabilizacji elementów konstrukcji budowlanych, instalacji i urządzeń.

Program szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Zakr_es_specjalistyczny

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się na ww. szkolenie jest zarejestrowanie się na stronie  internetowej http://szkolenia.sapsp.pl

Rejestracja na stronie internetowej możliwa będzie do dnia 22 października lub do wyczerpania miejsc.

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenie zostanie opublikowana w zakładce „Komunikaty” w dniu 23 października 2018 roku. Po opublikowaniu ww. listy możliwe będzie pobranie z tej zakładki karty zgłoszenia.

Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 18 448 60 86 lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 29 października.

BRAK WYSŁANIA KARTY ZGŁOSZENIA W PODANYM TERMINIE BĘDZIE RÓWNOZNACZNY Z REZYGNACJĄ UDZIAŁU W PRZEDMIOTOWYM SZKOLENIU

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia:

1. oryginału karty zgłoszenia,

2. oryginału karty skierowania (stanowiącej załącznik nr 1 do ww. programu szkolenia).

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 330,00 od osoby.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość (po wcześniejszej telefonicznej informacji) przyjazdu uczestników w dniu poprzedzającym szkolenia tj. 18.11 br.za co zostanie naliczona dodatkowa kwota według stawki delegacyjnej w wysokości 45,00 zł od osoby.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela st. bryg. Robert Kłębczyk pod numerem telefonu 608 387 811.

Szczegóły dotyczące szkolenia

Termin szkolenia: 19-11-2018 0:00
Koniec szkolenia: 23-11-2018 0:00
Ilość miejsc 24
Zajętych miejsc 24
Wolnych miejsc 0
Rejestracja możliwa do 22-10-2018
Lokalizacja Nowy Sącz
Rejestracja na to szkolenie nie jest już możliwa.