Logo
Wydrukuj tę stronę

Lista zakwalifikowanych na szkolenie z zakresu topografii oraz systemu globalnej lokalizacji satelitarnej (GPS) w terminie 03-06.12.2019 r.

LISTA JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH ZAKWALIFIKOWANYCH NA

SZKOLENIE Z ZAKRESU TOPOGRAFII

ORAZ SYSTEMU GLOBALNEJ LOKALIZACJI SATELITARNEJ (GPS)

w terminie 03 – 06.12.2019 r.

Lp. Jednostka organizacyjna PSP Ilość osób
1. KM PSP Rzeszów 2
2. KM PSP Nowy Sącz 9
3. KM PSP Leszno 1
4. KM PSP Zamość 1
5. KM PSP Łódź 2
6. KM PSP Szczecin 3
7. SA PSP Poznań 2
8. KP PSP Lwówek Śląski 1
9. KP PSP Jarosław 2
10. OSP Proboszczowice 1

Przypominamy, że wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 lub na e-maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 25 listopada.

Każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia oryginału karty zgłoszenia. Osoby z OSP KSRG zobowiązane są o dostarczenie wraz z kartą zgłoszenia zaświadczenia, że są członkami OSP będącej w KSRG, biorącymi bezpośredni udział w działaniach ratowniczych, podpisane przez właściwego terenowo Komendanta Miejskiego/Powiatowego PSP.

W przypadku większej ilości osób z jednostki organizacyjnej powinny się one znaleźć na jednej – wspólnej karcie zgłoszenia.

Funkcjonariusze PSP i OSP (KSRG) ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 240,00 zł od osoby. Koszt udziału jednej osoby   z pozostałych OSP wynosi 600,00 zł.

Szkolenie rozpoczyna się w dniu 03.12.2019 r. o godz. 8:30 w WSSGR w Nowym Sączu przy ul. Węgierskiej 188h.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela bryg. Tomasz Traciłowski pod numerem telefonu (12) 681 98 52.

Osoby zakwalifikowane do uczestnictwa w szkoleniu proszone są o przywiezienie odzieży umożliwiającej udział w praktycznych zajęciach terenowych oraz (w miarę możliwości) odbiorników GPS i kompasów.

Równocześnie dla osób zainteresowanych szczegółowym poznaniem oprogramowania służącego do współpracy z urządzeniami GPS zalecane jest przywiezienie laptopów.

All rights reserved. SAPSP w Krakowie