Menu
A+ A A-

Szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w wypadkach mnogich i masowych w terminie 15-17.04.2019 w Nowym Sączu

Szkoła Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie informuje, że w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu organizowane jest w dniach 15 – 17 kwietnia 2019 roku Szkolenie specjalistyczne z zakresu segregacji w wypadkach mnogich
i masowych.

Szkolenie adresowane jest do funkcjonariuszy PSP

Program ww. szkolenia dostępny jest na stronie internetowej KG PSP pod adresem: http://www.straz.gov.pl/panstwowa_straz_pozarna/Ratownictwomedyczne/Szkolenieinstruktorów.

Celem szkolenia jest przygotowanie kandydatów na młodszych instruktorów/instruktorów ratownictwa medycznego w KSRG do realizacji zadań z zakresu ratownictwa medycznego w zdarzeniach masowych i mnogich.

Warunkiem koniecznym do zakwalifikowania się na ww. szkolenie jest zarejestrowanie się w formie elektronicznej na stronie internetowej http://szkolenia.sapsp.pl

Rejestracja na stronie internetowej możliwa będzie do dnia 30 marca.

Lista osób zakwalifikowanych na szkolenia (max. 18 osób) zostanie opublikowana w zakładce „Komunikaty” w dniu 2 kwietnia 2019 roku. Po opublikowaniu ww. listy możliwe będzie pobranie z tej zakładki karty zgłoszenia. Wypełnioną i podpisaną kartę zgłoszenia należy wysłać faksem na nr 12 681 98 69 do dnia 8 kwietnia lub na e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ponadto każdy uczestnik szkolenia zobowiązany jest do dostarczenia w dniu rozpoczęcia szkolenia: oryginału karty skierowania i oryginału karty zgłoszenia.

Funkcjonariusze PSP ponoszą jedynie koszt zakwaterowania i wyżywienia liczony według stawek delegacyjnych w wysokości 165,00 złod osoby.

Każda osoba przyjeżdżająca na szkolenie powinna stawić się w dniu 15 kwietnia do godz. 13:00. w Wydziale Szkolenia Specjalistycznych Grup Ratowniczych w Nowym Sączu, ul. Węgierska 188 h.

Ponadto uczestnicy na szkolenie powinni zabrać ze sobą pełne wyposażenie osobiste strażaka.

Dodatkowych informacji na temat przedmiotowego szkolenia udziela bryg. Mariusz Chomoncik pod numerem telefonu 604 975 913, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..">Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Szczegóły dotyczące szkolenia

Termin szkolenia: 15-04-2019 0:00
Koniec szkolenia: 17-04-2019 0:00
Ilość miejsc 30
Zajętych miejsc 30
Wolnych miejsc 0
Rejestracja możliwa do 30-03-2019
Lokalizacja Nowy Sącz
Rejestracja na to szkolenie nie jest już możliwa.